ANKARA PETEK TEMİZLEME

Ankara ili bulunan halkımıza ısıtma sistemlerinin temizliği konusunda modern cihazlarla hizmet vermeyi amaçlıyoruz.Ankara petek temizleme firmamız yeniliklere ve sürekli gelişen teknolojiyi  her zaman önem vererek sektördeki başarısını arttırmak ve müşteri memnuniyetini sürekli kazarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.Petek Temizliği  işlevi ile kalorifer peteklerinin içinde bulunan tortularının peteğin alt kısmına çökmekte ve sağlıklı su dolaşımını engellemektedir. Bu da hem ısı kaybı hemde daha fazla doğalgaz yakıtı kullanılmasına sebebiyet verir.Petek temizliği işlevini iki yılda bir tekrarlamanız ve düzenli olarak peteklerinizi kontrol ettirmelisiniz.

Petek Temizliği Fiyatları

Petek temizliği fiyatları müşterilerin en çok merak ettiği konuların başında yer alıyor.Petek Temizliği fiyatları çeşitlilik göstermesi sebebiyle farklı fiyatlar ile müşterilerin kafasını çok karışarak  birçok kişi petek temizliğini yaptırmaktan vazgeçiyor.Petek temizliği yapılmamış bir evin  peteğin ısıtma olayına mucizelere kalması  ve faturaların yüksek gelmesi bütçenizi ve canınızı çok sıkar Doğru düzgün ısıtma işlemini yerine getiremeyen bir petekten daha fazla verimi elde etmek için ısı derecesini arttırırsınız, ısının büyük bir  kısmının boşa gider.Petek temizliği yaptırdığınızda kombi ısınızla doğru orantıda ısı alarak  temiz petekler ile sıcacık evler yaratabilirsiniz.

sicak-petekler

 

Petek temizliği fiyatlar uygulanacak olan petek sayısına göre değişiklik göstermekte olup, pek çok kritere bağlıdır. Normalde 150 TL’den başlar, petek sayısı, ısıtma sistemleri çeşitliliği ve bu ısıtma sistemlerinde uygulanacak temizlik  bağlı olarak fiyatlar değişim gösterir.

Petek temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak yada kesin bir fiyat öğrenmek istiyorsanız, Dalsa ile iletişime geçip, petek sayınız ve ısıtma sisteminiz  hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır.